2- Dayton Van Winter

Kış koşullarında da sizi yarı yolda bırakmayacak uygun fiyatlı bir hafif ticari araç lastiği arayanlar için en iyi tercih Dayton Van Winter, size aradığınız güvenliği ve performansı, uygun fiyatta sunmak için tasarlanmıştır.

Ilıman hava koşulları için tasarlanmış çivisiz, simetrik sırtlı, düşük fiyatlı bir kış lastiğidir ve bunun sonucunda ıslak asfalt ve yoğun karda iyi stabilite ile ayırt edilir.

Dayton VAN Winter, karlı ve buzlu yüzeylerde yüksek yol tutuşu ve frenleme performansına sahiptir. Kauçuk bileşimi ve desen tasarımı, karlı ve buzlu performansını artırmak için geliştirilmiştir. Sırt bloklarının özel tasarımı ile karlı ve buzlu zeminlerde etkili manevra kabiliyeti ve viraj performansı sunar.

  • Karlı ve buzlu yollarda eşit şartlarda yol tutuşu sağlar.
  • Bridgestone’un karkas standartları kullanılmıştır.
  • Suda kızaklamaya karşı dayanıklılık
  • Kaymayı azaltmak için merkezi blok yapısı ve su tahliyesi yapan makro kanallar tasarlanmıştır.
  • 7 derece ve daha düşük hava sıcaklıklarında esnekliğini kaybetmeyen lastik hamuru

Güçlendirilmiş yan duvar ve sırtın modern tasarımı, modele çeşitli koşullarda iyi bir tutuş sağlar ve ağır yüklere karşı dirençlidir. Bu model, daha kısa fren mesafelerini ve daha iyi yol tutuşunu garanti ederek, onu ticari araçlara özgü uzun yolculuklar için ideal hale getirir. Üst katmandaki kesikler, ıslak yollarda sürüş sırasında suyun giderilmesine yardımcı olarak lastiği suda kaymaya ve kaymaya karşı korur. Hava koşullarından bağımsız olarak otomobilin tam kontrolüne sahipsiniz. Kauçuk karışımının optimize edilmiş bileşimi, lastiğe yazın yeterli sertlik sağlar ve Dayton Van’ın çok sıcak havalarda bile özelliklerini kaybetmesini önler. Kauçuk karışımına eklenen silika, lastiğin aşınmaya ve mekanik hasara karşı direncini artırır. Dayton Van, uzun mesafelerde ve ağır yüklerde dengeli performans ve güvenilirlik sağlar ve cazip bir fiyata mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir